×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین خبرها

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

علی دهقان زاده  در جلسه شورای اداری اظهار کرد: در روز انتخابات ۹۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان بردسکن با ۲ هزار نفر نیرو آماده یک روز سرنوشت ساز برای مملکت هستند. فرماندار بردسکن افزود: امنیت به واسطه حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی حاصل می‌شود، چرا که هر چه انتخابات ریاست‌جمهوری پرشور باشد دشمنان این مملکت می‌فهمند که با چه مردمانی سر و کار دارد. وی با بیان اینکه کوچک‌ترین اشتباه در دورترین نقطه شهرستان هیچگاه از ...

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری شنبه ۱۲ اسفند در برنامه استودیو انتخابات استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: مردم عزیز ما در انتخابات ۱۱ اسفند یک بار دیگر حماسه بزرگی برابر دشمنان رقم زدند و این جای شکرگذاری دارد. استاندار خراسان رضوی در ادامه با اشاره به تحرکات دشمنان افزود: بیش از یک سال است که دشمنان این نظام و مرز و بوم با تمام قوت در ارتباط با این انتخابات کار کردند و می‌خواستند به ...

حجت‌الله شریعتمداری  ضمن اعلام این خبر، جمع آرای صحیح حوزه انتخابیه کاشمر را ۱۳۳ هزار و ۹۲۱ رأی اعلام و اظهار کرد: مهرداد غزنوی با ۲۹ هزار و ۷۷۳ رأی، جواد کوهسرخی با ۲۰ هزار ۷۱۶ رای و محمد انبیایی با ۱۴ هزار و ۵۱۲ رأی در رده‌های بعدی قرار دارند. وی با بیان اینکه حوزه انتخابیه منطقه ترشیز شامل کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد، عنوان کرد: مجموع آمار مأخوذه در این حوزه انتخابیه ۱۴۱ هزار ...

حتی برای یک رأی مردم هم باید حساس باشیم
09 اسفند 1402

فرماندار خلیل‌آباد تاکید کرد: نظام ما یک نظام مردم‌سالاری دینی است و حتی برای یک رأی مردم هم باید حساس باشیم.

۹۷ شعبه اخذ رأی برای شهرستان کاشمر پیش بینی شده است
09 اسفند 1402

فرماندار کاشمر گفت: برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای‌اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند ماه ۹۷ شعبه اخذ رأی برای حوزه انتخابیه کاشمر پیش بینی شده است.

حضور در پای صندوق‌های رأی جشن ملی ایرانیان است
09 اسفند 1402

امام جمعه کوهسرخ با بیان اینکه این روزها برای کوهسرخ روزهای بسیار خاصی است، افزود: انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رأی جشن ملی ایرانیان است.

حضور ۴۰ هزار واجد شرایط رأی در خلیل‌آباد
08 اسفند 1402

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه شهرستان خلیل‌‌آباد دارای ۵۲ هزار جمعیت است، گفت: از ۴۰ هزار واجد شرایط رأی در خلیل‌آباد، تعداد ۵۰۰ نفر رأی اولی هستند.

لیست نهایی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ
08 اسفند 1402

اسامی نهایی ۴۲ نامزد تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ برای حضور در دوازدهمین دوره انتخاببات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

ممنوعیت تشکیل ستاد انتخاباتی درهسته مرکزی شهر بردسکن
30 بهمن 1402

هیچ یک از کاندیدا‌ها حق ندارند در هسته مرکزی شهر بردسکن ستاد انتخاباتی داشته باشند.

افراد فعال در کانال‌های فاقد مجوز در فضای مجازی شناسایی شدند
30 بهمن 1402

فرماندار کاشمر با تأکید بر اینکه فضا برای فعالیت خبرنگاران نباید امنیتی باشد، گفت: اگر فضا برای خبرنگاران امنیتی باشد به همان نسبت متخلفین و مجرمین از این فضای تاریک بیشتر سوء استفاده می‌کنند.

تایید صلاحیت بیش از ۸۵ درصد داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی
18 آبان 1402

رئيس مرکز حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ از تایید صلاحیت بالغ بر ۸۵درصد از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه خبر داد.