آغاز عملیات تکمیل پروژه بلوک زایمانی درکاشمر با تخصیص ۵۰میلیارد ریال
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

 این طرح  در دو طبقه در داخل بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) در حال ساخت است که اعتبار لازم به مبلغ ۵۰میلیارد ریال برای تکمیل این طرح اختصاص یافته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر افزود:
این پروژه که به متراز۲۴۰۰متر مربع با ۳۴اتاق و که تعدادی از این اتاق ها به عنوان ال دی آر(اتاق زایمان تک نفره) در نظر گرفته شده است، در دو طبقه در داخل بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) در حال ساخت می باشد.
وی گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق فرمانداری شهرستان، نماینده مردم منطقه ترشیز در مجلس شورای اسلامی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اعتبار لازم به مبلغ ۵۰میلیارد ریال جهت تکمیل این پروژه تخصیص یافته است.
وی خاطر نشان کرد: با تکمیل این پروژه مشکل فضای فیزیکی زایشگاه کاشمر مرتفع شده ومادران در فضای مطلوب تر خدمت دریافت خواهند نمود و به این خاطر باعث افزایش رضایتمندی مادران خواهد شد.
دکتر مکارم افزود: با توجه به رو به اتمام بودن عملیات ساختمانی این بلوک زایمانی، تجهیزات مورد نیاز این بلوک در حال پیگیری است که هزینه خرید این تجهیزات بالغ بر سی میلیارد ریال میباشد که نیازمند کمک های خیرین حوزه سلامت می باشیم.
وی گفت: در صورت کمک خیرین می توانیم این تجهیزات را با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد خریداری نماییم.
مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر افزود: امیدواریم هرچه سریعتر شاهد راه اندازی بلوک زایمانی کاشمر و بهره مندی مادران از امکانات درمانی مطلوبتر باشیم.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.