×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین خبرها

امروز : سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 16 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

رضا رأفتی در گفت و گویی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌ها و پتانسیل‌های بسیار مهم در سطح شهرستان وجود معادن است، افزود: به دلیل اینکه بافت شهرستان کوهستانی است معادن خدادادی بسیاری در شهرستان وجود دارد. وی با اشاره به اینکه برای احداث کارخانه‌هایی که بتوانند اشتغال پایدار در شهرستان ایجاد کنند جلسات متعددی در استانداری برگزار کرده‌ایم، بیان کرد: چون شهرستان تازه تأسیس هستیم از سوی مدیرکل شهرک‌های صنعتی استان قول ...

در یکصد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر بردسکن بودجه سال آینده شهرداری بردسکن با ۱۲۰ میلیارد تومان مورد موافقت و تصویب اعضای شورای شهر قرار گرفت. محمد یوسفی، رئیس شورای اسلامی شهر بردسکن اظهار کرد: برای اولین بار در این دوره از شورای اسلامی شهر بردسکن بودجه شهرداری از ۶۵ میلیارد تومان سال ۱۴۰۲ به ۱۲۰ میلیارد تومان در سال آینده افزایش پیدا کرد. رئیس شورای اسلامی شهر بردسکن افزود: ۵۱ درصد این بودجه عمرانی  و ۴۹ درصد ...

حجت الله شریعتمداری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین آغاز عملیات اجرایی چند طرح با اعتبار هفت میلیارد ریال در این ایام آغاز شد. وی بیان کرد: بخش خصوصی در این شهرستان نزدیک به ۷۲ میلیارد ریال برای افتتاح چند طرح هزینه کرده است. فرماندار کاشمر اظهار کرد: ۲۱ طرح توسط شهرداری کاشمر با اعتبار ۲ هزار و ۶۷۱ میلیارد ریال و سه طرح نیز توسط شهرداری «فرگ قلعه» با اعتبار ۲۵۲ میلیارد ریال در این ایام به بهره برداری ...

آغاز ساماندهی بازار آب برای منطقه ترشیز
26 دی 1402

مدیر امور منابع آب کاشمر، بردسکن، خلیل‌آباد و کوهسرخ گفت: در منطقه ترشیز نیازی به اثبات فرونشست زمین در منطقه نیست و همه می‌توانند آن را مشاهده کنند، فرونشست‌ها نتیجه افت شدید آب‌های زیرزمینی هستند که حتی به پایین‌دست شهرهای منطقه هم رسیده است.

صادرات بی‌واسطه صنایع‌دستی روستای “قراچه” کوهسرخ به آمریکا
28 آذر 1402

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کوهسرخ از صادرات صنایع‌دستی هنرمندان روستای قراچه این شهرستان به طور مستقیم و بی‌واسطه به آمریکا خبر داد.

کوه‌های سر به فلک کشیده کوهسرخ بستر معادن مختلف است
28 آذر 1402

فرماندار کوهسرخ گفت: کوه‌های سر به فلک کشیده شهرستان کوهسرخ بستر معادن مختلف مانند مس، آهن و سنگ‌های مختلف دیگر هستند.

ارائه خدمات شتاب صندوق قرض‌الحسنه برای اولین بار در کشور
27 آبان 1402

با حضور یکی از اعضاء کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، برای اولین بار در کشور از کارت شتاب یکی از صندوق‌های قرض‌الحسنه در کاشمر رونمایی شد.

هرچه تعداد بانک‌ها کمتر باشد میزان تورم کاهش می‌یابد
05 مهر 1402

نماینده مردم ترشیز در مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که بانک‌ها مشغول بنگاه‌داری و سفته‌بازی هستند، خود به ایجاد تورم دامن زده و لذا هرچه تعداد آنها کمتر باشد تورم بیشتر کاهش می‌یابد.

افزایش ۱۱۱ درصدی کمک دولت به شهرداری‌ها و دهیاری‌های کاشمر
06 شهریور 1402

رئیس اداره امور دارایی کاشمر از افزایش ۱۱۱ درصدی پرداختی دولت در قالب عوارض و مالیات بر ارزش افزوده طی یک سال گذشته به شهرداری‌ها و دهیاری‌های این شهرستان خبر داد.

بردسکن دومین قطب معدنی خراسان رضوی است
06 شهریور 1402

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، گفت: بردسکن دومین قطب معدنی خراسان رضوی است.

افتتاح دفتر گمرک و استاندارد در کاشمر
05 شهریور 1402

هم‌زمان با هفته دولت، با حضور مدیرکل گمرکات و مدیرکل استاندارد، ششمین دفتر گمرکی خراسان رضوی و نمایندگی استاندارد در کاشمر افتتاح شد.