×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین خبرها

امروز : یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Sunday, 3 March , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

محمدرضا خوشنویس ۸ اسفند در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری که با حضور اعضای هیأت اجرایی شهرستان برگزار شد، احساس مسئولیت و دقت را مهمترین رسالت و ویژگی مجریان انتخابات پیش رو عنوان کرد. وی با تأکید بر اینکه همه عوامل اجرایی انتخابات باید مرّ قانون را رعایت کنند، اظهار کرد: انتخابات بزرگترین و مهمترین رویداد سیاسی و اجتماعی کشور است و همه باید برای برگزاری هرچه ...

محمدرضا خوشنویس، فرماندار خلیل‌آباد، ، در استودیو انتخابات در محل استانداری خراسان رضوی، درخصوص آخرین اخبار انتخاباتی این شهرستان، اظهار کرد: شهرستان خلیل‌‌آباد دارای ۵۲ هزار جمعیت است که این شهرستان شامل دو شهر و دو بخش و ۲۵ آبادی و روستا است، عمده جمعیت خلیل‌آباد شامل ۳۲ هزار نفر در روستا‌ها ساکن هستند. وی ادامه داد: خلیل‌آباد شهری جوان است و کمتر از دو دهه به شهرستان تبدیل شده که معروف به شهرستان سرداران شهید ...

 کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کاشمر در راستای اجرای ماده ٤٢ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن، آگهی اسامی نامزدهای این حوزه انتخابیه را منتشر کرد. مردم حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن، ‌خلیل آباد و کوهسرخ در مجموع با حدود ۳۲۰ هزار نفر جمعیت، یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارند. خراسان رضوی در قالب ۱۲ حوزه انتخابیه، ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد. ۱ خانم ...

افتتاح پارک بانوان شهرستان خلیل آباد
21 بهمن 1402

پارک بانوان شهرستان خلیل آباد با حضور امام جمعه، نماینده منطقه ترشیز، فرماندار، شهردار و اعضای شورای خلیل آباد و اعضای شورای اداری شهرستان به همت شهرداری خلیل آبادبهره برداری شد.

هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال طرح در خلیل‌آباد به ثمر نشست
12 بهمن 1402

سرپرست فرمانداری خلیل‌آباد گفت: ۷۰ طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار بیش از هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال همزمان با دهه فجر در این شهرستان خراسان رضوی به بهره‌برداری می رسد.

نامزدهای تأیید صلاحیت شده حوزه انتخابیه کاشمر به ۳۹ نفر رسید
12 بهمن 1402

فرماندار کاشمر گفت: تعداد نامزدهای تایید صلاحیت شده حوزه های انتخابیه کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ به 39 نفر رسید.

امام جمعه خلیل آباد از عدم توجه به جاده‌های شهرستان انتقاد کرد
28 دی 1402

امام جمعه خلیل آباد گفت: هر چند گاه در محورهای منتهی به شهرستان افرادی کشته و یا مجروح می‌شوند که باید متولیان جوابگو باشند.

مرگ ۲ نفر در حادثه انفجار گاز خلیل‌آباد
28 دی 1402

۲ نفر بر اثر حادثه انفجار گاز شهری یک خانه در روستای کاریزک شهرستان خلیل‌آباد جان خود را از دست دادند.

نیک بین: خیلی از زوج‌های جوان حدود ۲ سال در نوبت وام ازدواج هستند
20 دی 1402

نماینده مردم ترشیز در مجلس،گفت: ما در مجلس مصوب کردیم وام ازدواج با یک ضامن وام پرداخت شود اما خیلی از زوج های جوان حدود 2 سال در نوبت می مانند.

کاشت ۴۰۰ اصله نهال در خلیل آباد
18 آذر 1402

۴۰۰ اصله نهال در خلیل آباد همزمان با آغاز طرح ملی کاشت یک میلیارد درخت در کشور، غرس شد.

کشف دستگاه های استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز در خلیل آباد
13 آذر 1402

فرمانده انتظامی شهرستان خلیل آباد از کشف ۹ دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز در یک خانه خالی از سکنه به ارزش ۱۸ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.